You are not connected. Please login or register

Kosovafree.com

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmërime


Të gjitha lajmërimet dhe rregullat e Kosovafree.com do të postohen në ktë sektor. Hidhini nga një sy herë pas here

Asnjë mesazh i riRreth Kosovafree.com
00
Asnjë mesazh i ri

Lajme


Freskohet gjate gjithe 24 oreve. Ne te gjeni lajmet me te fundit nga Shqiperia, kosova, maqedonia.

Moderator: Lajmet
Asnjë mesazh i riLajme nga bota, Asnjë mesazh i riSport, Asnjë mesazh i riEkonomi
2228E shet banesën për ta financuar partinë
Wed Nov 17, 2010 12:20 pm
Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Vërejtje dhe propozime


Këtu mund t'i adresoni vërejtjet dhe propozimet rreth forumit, temat i shfaqen vetem postuesit dhe staffit te forumit.

00

Shoqëria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Biseda Të Përgjithshme


Relaksohuni pak duke biseduar për gjërat që ju interesojn

26Cilin televizion e shikoni meseshumti... ??
Sun Nov 07, 2010 5:44 pm
plali1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu


Nëse sapo je rregjistruar në forum atehere prezantohu këtu!

513pershendetje
Thu Nov 11, 2010 9:26 am
Alina008 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Debate & analizë


Në këte forum ju mund te debatoni me njeri tjetrin rreth qeshtjeve te ndryshme të përditshmeris gjithashtu te analizoni ngjarjet qe po ndodhin ne vend dhe ne bot Nuk lejohen debate fetare!

00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Loja shperblyese


Loja shperblyse online! coming soon

00
Asnjë mesazh i ri

Kalendari historik


Ngjarjet e medha historike !

00

Shkenc

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Të rejat nga shkenca


Më te rejat nga shkenca, zbulimet shkencore nga lamit te ndryshme postoni këtu!

115142With the benefits of improved conditions in the financial
Fri Apr 20, 2012 4:26 pm
kun21 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuizi shkencor


Testoni diturin tuaj rreth shkences nepermjet kuizit ton

14Pytje e parë në kete forum
Sun Nov 07, 2010 11:17 pm
merimanga Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkencat natyrore


Tema rreth Kimisë, Fizikës, Matematikës, zbulimeve shkencore , etj.

11Strukture me fytyre njeriu ne Mars[fizika & kimia]
Sun Nov 07, 2010 8:25 am
regjaKS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca shoqerore


Gjeografi , edukat qytetare , shkenca politike mund ti gjeni ketu

11Krizë a Ngërç [Politikë]
Sun Nov 07, 2010 1:55 pm
mu$a1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi & Biznes


Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike të ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.

00

Mesime

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale & Video tutoriale


Në këtë sektor ju keni mundesi te postoni tutoriale te ndryshme , gjithashtu edhe të mesoni

23FORMATIZIMI I WINDOWS VISTA
Wed Nov 10, 2010 7:54 pm
plali1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mesime photoshop


Mesime photoshop video tutorial, psd file, fonte, resurse Te Nevojshme

11Nje effekt i fotos :D
Sun Nov 07, 2010 2:18 pm
besimitro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fito para online


Ne kete forum do mesoni se si te beni lek ne Internet. Dhjetra menyra te ndryshme cdo muaj. Nga affiliate marketing e deri tek website flipping. Mund ta shohin vetem antaret e regjistruar!

33Fito Lek me CPALead !
Sun Nov 07, 2010 9:55 pm
mu$a1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

2D & 3D


Ky forum i dedikohet programeve, lajmeve po edhe problemeve të ndryshme nga sfera e dizajneve 2D dhe 3D, thjesht gjithcka cfar ka të bëj me këtë sferë do postohet këtu.

00
Asnjë mesazh i ri

Libra elektronik00

Këndi i argetimit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma33The expendables
Mon Nov 08, 2010 1:03 pm
Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lifestyle


Forumi i nxeht!

00
Asnjë mesazh i ri

Humor


Argetohu video humor ,mp3 humor foto humor etj

11Komedi shqip [vakti e han kashten]
Sun Nov 07, 2010 8:39 pm
antipartiaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta


Barcoleta te ndryshme lexoni e qeshni !

23Targat [Barcolet]
Sun Nov 07, 2010 8:49 am
dontsend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Votime & sondazhe


Ne kete sektor ju mund te votoni per qeshtje te ndryshme

00
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete


Kuriozitete te ndryshme

11Deti i Vdekur [Shtrirja gjeografike e Detit të Vdekur]
Sun Nov 07, 2010 8:33 pm
antipartiaku Shiko mesazhin e fundit

Muzik & Video klipe

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mp3 muzik


Muzik ship dhe muzik te huaja ketu , gjithashtu mund edhe ti shkarkoni ne kompjuterin tuaj personal

44sexion d'assaut - desole
Wed Nov 10, 2010 12:03 am
vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video klipe


Video klipet më të reja postohen ketu! Muzik shqip , Muzik te huaja etj

11Dafina Rexhepi feat. Etnon - Ti mi then kufinjte ( Official Video )...
Sun Nov 07, 2010 4:17 pm
besimitro Shiko mesazhin e fundit

Foto galeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kosova


Antar te dashur qe vini nga vende te ndryshme te kosoves Prishtines, Mitrovices , Prizirenit , Gjakoves , Pejes etj atehere postoni fotografit e qytetit tuaj dhe te pasurojm kete forum !

11Mitrovica e bashkuar :D
Sun Nov 07, 2010 5:26 pm
merimanga Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Wallper


Wallper te ndryshem dhe te bukur !

22Nice Wallpaper
Tue Nov 09, 2010 7:46 pm
vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Vende te ndryshme


Foto nga vende te ndryshme te botes!

11Nje vend qe e kam enderr ta vizitoi :D
Sun Nov 07, 2010 5:32 pm
kosovaemadhe Shiko mesazhin e fundit

Internet dhe kompjuter

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe aplikative


Programe aplikative dhe programe shqip Sisteme operative - Web browers - Email tols - Security - Multimedia etj

39Microsoft Windows 7 Build 7600 Final 22 in 1 Activated
Sun Nov 07, 2010 10:30 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ndihmë


Pyetjet dhe përgjigjet (Kompjuter & Internet) Nese keni ndonje problem per ta zgjidhur atehere kerko ndihm këtu

13Ndihm rreth windows live msn
Sun Nov 07, 2010 9:06 am
plali1 Shiko mesazhin e fundit

Feja islame

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Audio


Audio Ligjerata , Kur'an , Ilahi , Ezane , etj

11Adem Ramadani - Nje Ezan Dyve Na Thrret
Sun Nov 07, 2010 12:56 am
dontsend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Video


Video ligjerata, ilahi ,Kur'an , dokumentar , filma islam etj

11Ahmend bukhatir - "Forgive me" shqip
Sun Nov 07, 2010 8:59 am
dontsend Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto islame


Foto te gjamijave te ndrydhme , emrave te ALL-LLAHUT , librit te shejt Kur'an-it etj

12Disa foto tte bukura me emrat ALL-LLAHUT
Sun Nov 07, 2010 8:40 am
plali1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuizi islam


Pyetje dhe Përgjigje të ndryshme

11Çka do të thotë fjala "Islam"?
Sun Nov 07, 2010 12:38 pm
merimanga Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

E-book


Libra elektronik islam

11Agjerimi i Ramazanit
Sun Nov 07, 2010 9:04 am
plali1 Shiko mesazhin e fundit

Webmaster

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Punimet Tuaja


Keni bere se fundmi nje dizajn te ri ose logo? Deshironi ta ndani me te tjeret? Vendosni ketu te gjitha punet tuaja

00
Asnjë mesazh i ri

Programim


Diskutim Programimi , HTML / CSS & xHTML , Tutoriale Programimi

00
Asnjë mesazh i ri

Host | Domeine & Shërbime


Hosting,Domeine,Shitje | Blerje & Këmbime

11Ofert speciale - TheHosting ME - ofron hosting falas
Sun Nov 07, 2010 8:54 pm
bomb3rang! Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Webmaster Shqiptarë


Faqet Shqiptare,Faqet e Reja Shqiptare ,Hapat e Para të Webmasterit etj

00
Asnjë mesazh i ri

Bashkëpunime & Partneritete


Nëse jeni duke kërkuar nje ortak për nje projekt të ri ose thjesht doni të shkembeni links me njëri tjetrin atehere ky është sektori i duhur

00

Plus...

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dwnload & Upload


Ne kete sektor ju mund te shkarkoni lojra , revista , poezi & monologje etc.

00
Asnjë mesazh i ri

Shitblerje & shpallje online


Shite atë qe nuk te duhet bleje ate qe te duhet!

00
Asnjë mesazh i ri

Hcking & Cracking


Tutorials and programs NETBIOS ATTACK , EXPLOIT . CHANGE PASSWORS , SNIFING , SCANING PORTS , VORMS , VIRUSES ,TROJANS etc

00
Asnjë mesazh i ri

Sherbimet


Sherbimet qe ofron Kosovafree.com

00
Asnjë mesazh i ri

Arkiva e forumit


Ne kete forum do te postohen temat e vjetra qe kan qen me te lexuarat nga ju!

00

Shporta e forumit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shporta e forumit11PerformanceTest
Sun Nov 07, 2010 3:54 pm
merimanga Shiko mesazhin e fundit

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 245 artikuj

Forumi ka 97 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri hamit

Kush është në linjë

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 7 më Sun Sep 10, 2017 2:56 pm
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : bing


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur