You are not connected. Please login or register

Foto galeria

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kosova


Antar te dashur qe vini nga vende te ndryshme te kosoves Prishtines, Mitrovices , Prizirenit , Gjakoves , Pejes etj atehere postoni fotografit e qytetit tuaj dhe te pasurojm kete forum !

11Mitrovica e bashkuar :D
Sun Nov 07, 2010 5:26 pm
merimanga Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Wallper


Wallper te ndryshem dhe te bukur !

22Nice Wallpaper
Tue Nov 09, 2010 7:46 pm
vali Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Vende te ndryshme


Foto nga vende te ndryshme te botes!

11Nje vend qe e kam enderr ta vizitoi :D
Sun Nov 07, 2010 5:32 pm
kosovaemadhe Shiko mesazhin e fundit

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 245 artikuj

Forumi ka 97 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri hamit

Kush është në linjë

Kush është në linjë

2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 7 më Sun Sep 10, 2017 2:56 pm
Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur