Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pastore kushton 70 milionë euro

   nga Lajmet
0248prej Thu Nov 11, 2010 11:19 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Reali ndan në gjysmë Murcian

   nga Lajmet
0184prej Thu Nov 11, 2010 11:15 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Milani merr kreun

   nga Lajmet
0183prej Thu Nov 11, 2010 11:14 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Messi: Nuk kam frikë nga Real Madridi

   nga Lajmet
0162prej Thu Nov 11, 2010 11:13 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Megjithatë, Liverpooli në krizë

   nga Lajmet
0165prej Thu Nov 11, 2010 11:10 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Chelsea mbetet lider

   nga Lajmet
0149prej Thu Nov 11, 2010 11:08 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Inter dhe Juve barazojnë

   nga Lajmet
0126prej Thu Nov 11, 2010 11:07 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

City dhe United, pa gola

   nga Lajmet
0163prej Thu Nov 11, 2010 11:06 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fitore e rëndësishme e Romës

   nga Lajmet
0164prej Thu Nov 11, 2010 11:04 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Interi do të rikthehet fuqishem

   nga Lajmet
0152prej Thu Nov 11, 2010 11:03 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Blanc i interesuar për ta zëvëndësuar Ferguson

   nga Lajmet
0154prej Thu Nov 11, 2010 11:02 am nga Lajmet Shiko mesazhin e fundit

Temat [11]

  Mbrapsht në krye

 » Kosovafree.com » Lajme » Sport

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement