You are not connected. Please login or register

Pastore kushton 70 milionë euro

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pastore kushton 70 milionë euro prej Thu Nov 11, 2010 11:19 am

Lajmet

avatar
Moderator
Moderator
Pastore kushton 70 milionë euro


Barcelona dhe Real Madridi duhet të përgatisin 70 milionë euro nëse dëshirojnë të transferojnë asin e Palermos, Javier Pastore.
Giornale di Sicilia pohon se Maurizio Zamparini po e përgatit një kontratë të re për argjentinasin, e cila do të jetë përtej vitit 2013.

Thuhet se presidenti i Palermos është në negociata me agjentin e Pastores dhe klubin Huracan, për vendosjen e një klauzole prej 70 milionë eurosh në kontratën e supertalentit. Shuma është dhjetë herë më e lartë se ajo që i dha Palermo klubit Huracan, i cili kërkon përqindje nga klauzola.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi