You are not connected. Please login or register

E shet banesën për ta financuar partinë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 E shet banesën për ta financuar partinë prej Wed Nov 17, 2010 12:20 pm

Lajmet

avatar
Moderator
Moderator

E shet banesën për ta financuar partinëLideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti, ka shitur banesën personale për ta financuar subjektin e tij politik për t’u përgatitur për zgjedhjet e pritshme të 12 dhjetorit.
“Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje po sakrifikon shumë për partinë e tij. Atë që ai ka bërë së fundi për parti, nuk mbahet mend të ketë ndodhur tek partitë tjera, asnjëherë”, njofton Klan Kosova.

Kurti e ka shitur për 70 mijë euro banesën e tij në lagjen Dardania në Prishtinë, ndërsa me këto para do të ndihmojë lëvizjen e tij, ka konfirmuar zyrtari për financa në “Vetvendosje”, Hysen Durmishi.

Kurti tash e tutje do të kthehet te prindërit për të banuar. Mjete financiare personale për ta ndihmuar Lëvizjen “Vetëvendosje”, mësohet se ka dhënë edhe anëtari i ri i kësaj lëvizjeje dhe pretendent i saj për deputet, biznesmeni shqiptaro-amerikan, Florin Krasniqi.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi