You are not connected. Please login or register

Cila keng ju pelqen më se shumti ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cila keng ju pelqen më se shumti ? prej Sun Nov 07, 2010 9:17 am

plali1

avatar
Fillestar
Fillestar
Cila keng ju pelqen më se shumti dhe cilen po e ndegjoni me se shpeshti ??

une per vete e me se shpeshti po e ndegjjoj Gold ag - Nuk vdes
Me puth nena ime mos loto me sy , me prit kur te kthehem ne liri do vi... Gold AG-Nuk vdes

Shiko profilin e anëtarit

2 Re: Cila keng ju pelqen më se shumti ? prej Sun Nov 07, 2010 9:20 am

dontsend


Fillestar
Fillestar
Kenga qe me pelqen me se shuti eshte Lady Gaga - Bad Romance

ndersa me se shpeshti qe po e ndegjoj eshte dafina regjepi ft mc kresha Delicius
anti pedofil

Shiko profilin e anëtarit

3 Re: Cila keng ju pelqen më se shumti ? prej Sun Nov 07, 2010 5:14 pm

kosovaemadhe


Fillestar
Fillestar
kengen qe me se shumti e ngoi osht sexion d'assaut - desole
shum e vort a Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

4 Re: Cila keng ju pelqen më se shumti ? prej Sun Nov 07, 2010 5:15 pm

merimanga


Fillestar
Fillestar
mu um pelqen unikkaitli

edhe krejt kongt e ti king of rap osht Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi