You are not connected. Please login or register

Pytje e parë në kete forum

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pytje e parë në kete forum prej Sun Nov 07, 2010 12:34 pm

merimanga


Fillestar
Fillestar
Pytje e parë në kete forum


Sa numra ka ndermjet 1 dhe 2?


(numra ne pergjithesi)Ju lutem nuk eshte pyetje e bere kot,

Shiko profilin e anëtarit

2 Re: Pytje e parë në kete forum prej Sun Nov 07, 2010 11:01 pm

allkapone


Fillestar
Fillestar
asnja lol!

Shiko profilin e anëtarit

3 Re: Pytje e parë në kete forum prej Sun Nov 07, 2010 11:14 pm

Genti89


Fillestar
Fillestar
jan 1,1 1,2 1,12 dmth pa kufi Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

4 Re: Pytje e parë në kete forum prej Sun Nov 07, 2010 11:17 pm

merimanga


Fillestar
Fillestar
jan 1,1 1,2 1,12 dmth pa kufi

Pergjigja e saket tema mund te mbyllet!

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi