You are not connected. Please login or register

Cilin televizion e shikoni meseshumti... ??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cilin televizion e shikoni meseshumti... ?? prej Sun Nov 07, 2010 1:44 pm

sTyer man


Fillestar
Fillestar
Cilin televizion e shikoni meseshumti dhe cilin emision e pelqeni ???

Shiko profilin e anëtarit

2 Re: Cilin televizion e shikoni meseshumti... ?? prej Sun Nov 07, 2010 5:44 pm

plali1

avatar
Fillestar
Fillestar
BANG BANG lol!

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi