You are not connected. Please login or register

Tung kosovaelir

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tung kosovaelir prej Sun Nov 07, 2010 4:43 pm

inod

avatar
Fillestar
Fillestar
Tung une jam Shqipdoni vi nga Mitrovica jam 16vjeqar merrem me webmaster dhe me dizajn

Me sygjeroi plali1.Invite

Shiko profilin e anëtarit

2 Re: Tung kosovaelir prej Sun Nov 07, 2010 5:00 pm

kosovaemadhe


Fillestar
Fillestar
Mir se vjen ne forum kalo sa me mir ...

Shiko profilin e anëtarit

3 Re: Tung kosovaelir prej Sun Nov 07, 2010 5:02 pm

merimanga


Fillestar
Fillestar
Mir se vjen shqipdon ne kosoven e lir Very Happy


Enjoy!


KosovaFree

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi