You are not connected. Please login or register

Vetëvendosje! promovohet edhe në fshatin Stanoc të Vushtrrisë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Lajmet

avatar
Moderator
Moderator
Vetëvendosje! promovohet edhe në fshatin Stanoc të Vushtrrisë

Vushtrri, 7 nëntor – Të shtunën, Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje! në Vushtrri, e organizoi një tubim me qytetarët e fshatit Stanoc.
Në tubim mori pjesë Afrim Kasolli nga Departamenti për Politikë Sociale i Lëvizjes Vetëvendosje!
Tubimin e hapi Sheremet Halili nga Këshilli për zhvillimin e Qendrës në Vushtrri, i cili i njoftoi të pranishmit lidhur me qëllimin e tubimit që ishte shpalosja e programit politik si dhe formimi i pikës së Lëvizjes në këtë fshat.
Shpalosjen e programit e bëri Xhemajl Pllana dhe Afrim Kasolli.
Në fund u themelua Pika e Lëvizjes në këtë fshat,të cilën e përbëjnë 12 anëtarë.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi