You are not connected. Please login or register

The other guys

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The other guys prej Mon Nov 08, 2010 12:59 pm

plali1

avatar
Fillestar
Fillestar
Gabimet në të shkuarën të Terry Hoitz dhe frika e Allen Gamble për të ndërmarrë rreziqe i ka vendosur ato në rolin e “Djemtë e Tjerë” dhe atyre do i duhet të rrinë gjithë kohën në zyrë për të plotësuar dokumenta për dy policët hero Danson dhe Highsmith. Por gjatë një hetimi mbi kapitalistin David Ershon atyre do ti jepet mundësia që të “pastrojnë” emrin e tyre.Shiko online:
Kodi:
http://stagevu.com/video/fvvbgrcytsrj
Shkarko filmin:
Kodi:
http://www.fileserve.com/file/S7gGV9b

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi