You are not connected. Please login or register

The expendables

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The expendables prej Mon Nov 08, 2010 1:03 pm

Lajmet

avatar
Moderator
Moderator
The expendables
Barney Ross (Sylvester Stallone) është lideri i ”The Expendables”, një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshme… Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA dhe nën mbrojtjen e një ushtrie të tërë.

Shiko online
Kodi:
http://www.zshare.net/video/79882475d37bfbdf/
Shkarko
Kodi:
http://www.fileserve.com/file/56YMKGV
Kodi:
http://www.megaupload.com/?d=7TOHZT00

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi