You are not connected. Please login or register

Ndihm rreth windows live msn

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ndihm rreth windows live msn prej Sun Nov 07, 2010 1:13 am

plali1

avatar
Fillestar
Fillestar
tung
kam nje problem me windows live msn , pasi qe ta formatizoj pcn dhe dua qe ta instaloj msn me qet qe spo bon Sad

Shiko profilin e anëtarit

2 Re: Ndihm rreth windows live msn prej Sun Nov 07, 2010 1:20 am

bomb3rang!


Fillestar
Fillestar
edhe mua me kandodhur kjo gje dhe kam rregulluar leht

shko ne kontrol panel / automatik update / wisit site for update / e instalon dhe e ristarton pcn pastaj ja fillon perseri qe ta instaloni msnbe happy be cool, fuck the teacher fuck the school

Shiko profilin e anëtarit

3 Re: Ndihm rreth windows live msn prej Sun Nov 07, 2010 9:06 am

plali1

avatar
Fillestar
Fillestar
Flm shuuuum e bana updade e tash um bani me instalu Very Happy

Tema mund te mbyllet!

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi